Pod pokroviteljstvom grada Senja i Turističke zajednice, 14. memorijalni kadetski taekwondo turnir Senjski vitezovi 2013. održao se jučer u Športskoj dvorani Robert Barbić - Beli u Senju.
Na turniru su nastupili klubovi iz Slovenije, bih i Hrvatske. Turnir se održao pod pokroviteljstvom Grada Senja i Turističke zajednice.
Organizator turnira je Taekwondo klub Senj i gosp. Milivoj Kren.
14. MEMORIJALNI KADETSKI TAEKWONDO TURNIR SENJSKI VITEZOVI 2013.
mlađi kadeti -24
Borilište B
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, KARLOVAC
2. FRAN ŠERER, ZAGREB
3. ARJAN MALIĆ, BIHAĆ
mlađi kadeti -27
Borilište B
1. FRAN BOSANČIĆ, ČIGRA
2. FRANE PAVIĆ, ZADAR
3. KAŽIMIR ŠULJIĆ, NOVALJA
3. HARIS ALIBABIĆ, BIHAĆ
mlađi kadeti -30
Borilište A
1. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
2. BORNA MAKAR, MTA
3. NOA RUK, MEDVEDGRAD
3. DENIS IVOŠEVIĆ, OGULIN
mlađi kadeti -33
Borilište B
1. ROKO KOKAN, MARJAN
2. DOMINIK KULAZO, MARJAN
3. ANGELO ŠVEC, ZAGREB
3. FRAN RADEK, MOTIV+
mlađi kadeti -36
Borilište A
1. IVAN ERCEGOVIĆ, MARJAN
2. NIKOLA POPOV, MARJAN
3. LUKA LIPOVAC, JASTREB
3. ANTON VALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
mlađi kadeti -39
Borilište B
1. DENI MAŠIĆ, MARJAN
2. MATEO PRIŠLIN, SUTLA ŠENKOVEC
3. IVAN ĆURKOVIĆ, MARJAN
3. LUKAS MATUŠKO, ZAPREŠIĆ
mlađi kadeti -43
Borilište C
1. LUKA ARAMBAŠIĆ, ČIGRA
2. STJEPAN PETRIC, MARJAN
3. DOMINIK PETACI, JASTREB
3. FARIS DIZDAREVIĆ, BIHAĆ
mlađi kadeti -47
Borilište C
1. PAŠKO BOŽIĆ, MARJAN
2. LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ, ZADAR
3. ARMAN BRKIĆ, BIHAĆ
3. DOMINIK HORVAT, ZAPREŠIĆ
mlađe kadetkinje -24
Borilište A
1. TONKA LEPEN, ZAPREŠIĆ
2. PIA JURIČIĆ, RJEČINA
mlađe kadetkinje -27
Borilište A
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. PATRICIA ŠPRAJC, OGULIN
3. EMA FRANOLIĆ, ZAPREŠIĆ
3. LEA TIČINA, MARJAN
mlađe kadetkinje -30
Borilište A
1. LENA STOJKOVIĆ, MARJAN
2. IVA HORVATIĆ, ZAPREŠIĆ
3. MIA HORVATIĆ, ZAPREŠIĆ
3. PATRICIA BUČAR, SUTLA ŠENKOVEC
mlađe kadetkinje -33
Borilište A
1. MARIJA RADIĆ, BISTRA
2. DORA RUNTIĆ, MARJAN
3. ANA MUHEK, BISTRA
3. ADRIANA TIČINA, MARJAN
mlađe kadetkinje -36
Borilište A
1. IRIS DINKOVIĆ, MEDVEDGRAD
2. LUCIJA RADOVANI, MARJAN
3. ANĐELA PIPLOVIĆ, MARJAN
3. LAURA ŠEGVIĆ, MARJAN
mlađe kadetkinje -39
Borilište C
1. NINA PITALO, MARJAN
2. IVA GORSKI, SENJ
3. JOSIPA PAPIĆ, ZAGREB
3. TEUTA USKOK, ZADAR
mlađe kadetkinje -43
Borilište C
1. NIKA KLEPAC, MEDVEDGRAD
2. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, ČIGRA
3. LEONARDA PAVLOVSKI, MARJAN
3. BARBARA BADROV, MARJAN
mlađe kadetkinje -47
Borilište C
1. NIKA BARIĆ, ČIGRA
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. JANA RUKAVINAQ, SENJ
3. KLARA DABO PERANIĆ, NOVALJA
mlađe kadetkinje +51
Borilište C
1. LUCIJA IVANČEV, MARJAN
2. BLANKA STERMŠEK, MARJAN
3. MAJA MARUŠIĆ, GROBNIK
3. DORA TIČIĆ, NOVALJA
kadeti A -37
Borilište B
1. FRAN RUK, MEDVEDGRAD
2. KARLO PERIČKI, PLAMEN-PUŠĆA
3. JOSIP PAUŠIĆ, OGULIN
kadeti A -41
Borilište B
1. DAVID LUBURIĆ, ZAPREŠIĆ
2. MATEO BILUŠ, ZAGREB
kadeti A -45
Borilište B
1. IVAN KAVELJ, MARJAN
2. MARIO RODIN, MARJAN
3. DOMINIK DAVIDOVIĆ, MEDVEDGRAD
3. LOVRO MATAN, ROVINJ
kadeti A -49
Borilište B
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. JOSIP VIMAN, MEDVEDGRAD
kadeti A -57
Borilište C
1. MARKO ČULINA, SUSEDGRAD SOKOL
kadetkinje A -33
Borilište B
1. ANA KOBALI, ZAPREŠIĆ
2. LUCIJA TURK, MARJAN
kadetkinje A -37
Borilište B
1. STELLA CARL, ČIGRA
2. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
3. LANA GRABAR, MARJAN
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, BRINJE
kadetkinje A -41
Borilište B
1. EMA VRENKO, ČIGRA
2. DORA MATUŠIĆ, ZAPREŠIĆ
3. MARTA SAVOR RADICEVIC, KARLOVAC
3. HELENA KRZNARIĆ, SENJ
kadetkinje A -44
Borilište B
1. PAULINA PUŠIĆ, OMEGA
2. ANA-MARIJA ŽALAC, GACKA
3. PETRA HERCIGONJA, ZAPREŠIĆ
3. LANA PALADIN, MARJAN
kadetkinje A -47
Borilište C
1. TIHANA BRCKO, ZAPREŠIĆ
2. MARTINA HERCIGONJA, ZAPREŠIĆ
3. NIKOLINA GOJKOVIĆ, ZAPREŠIĆ
kadetkinje A -51
Borilište C
1. KRISTINA VALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. ANA KUČINIĆ, OGULIN
kadetkinje A -55
Borilište C
1. PAULA TOPIĆ, SUTLA ŠENKOVEC
2. MIA VRENKO, ČIGRA
3. LUCIJA ŠARAVANJA, SUSEDGRAD SOKOL
kadetkinje A +59
Borilište C
1. TEA FRANJKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. PAOLA MAROVIĆ, MARJAN
kadeti B -33
Borilište B
1. HRVOJE GRČIĆ, KARLOVAC
2. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
kadeti B -37
Borilište B
1. LUCIAN JERAK, ZADAR
2. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. TONI KATAVIĆ, MARJAN
kadeti B -41
Borilište B
1. MARKO LIPOVAC, JASTREB
2. MATIJA IVANOVIĆ, VELEBIT
3. ANDREJ LEKIĆ, KARLOVAC
3. DEAN KRBAVAC, SUŠAK
kadeti B -45
Borilište B
1. DOMINIK DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. MISLAV ŠENIĆNJAK, SUSEDGRAD SOKOL
kadeti B -49
Borilište B
1. ANTONI DUJMOVIĆ, GACKA
2. VIKTOR SAKS, ZAPREŠIĆ
kadeti B -57
1. VLADIMIR ŠTEFANEK, MTA
kadeti B -61
Borilište C
1. LUKA ZORMAN, ZAPREŠIĆ
2. NICHOLAS NOVAKOVIĆ, SUŠAK
kadetkinje B -37
Borilište C
1. MATEA FUMIĆ, BISTRA
2. KLARA MAROVIĆ, MARJAN
kadetkinje B -41
Borilište C
1. ANDREA GALETIĆ, BRINJE
2. PAOLA DODIG, ZAPREŠIĆ
3. LUCIJA IVANČEVIĆ, ZADAR
3. KARLA KLASIĆ, ZADAR
kadetkinje B -44
Borilište C
1. SARA MIŠURA, MARJAN
2. DORA ŠČAPEC, BISTRA
3. MARTA JAGUSTOVIĆ, BISTRA
3. EMILIJA ŠTEFANEK, MTA
kadetkinje B -47
Borilište C
1. EMA FILIPOVIĆ, PLAMEN-PUŠĆA
2. DORA BERONIĆ, KARLOVAC
3. ANA KLANAC, DRENOVA-RIJEKA
3. LUCIJA DOMIĆ, MARJAN
kadetkinje B -51
Borilište C
1. NIKOLINA FABJANAC, MARJAN
2. KARLA BOBAN, MARJAN
3. DANIELA CESAREC, SUSEDGRAD SOKOL
kadetkinje B -55
Borilište C
1. KATARINA VUKUŠIĆ, MARJAN
2. MARIJA BADROV, MARJAN
3. IVANA BOSANČIĆ, ČIGRA
3. MARICA LALIĆ, MARJAN
kadetkinje B +59
Borilište C
1. PETRA PAVELIĆ, VELEBIT
2. LUCIJA PAVLEK, ČIGRA
3. BARBARA BIONDIĆ, SENJ