Morate se logirati ili registrirati da bi ocijenili ovaj članak
0,00

9. KUP SVETOG NIKOLE - REZULTATI

Međunarodni karate turnir

U Varaždinu se već tradicionalno početkom prosinca održava međunarodni karate turnir Sv. Nikola za mlađe dobne skupine. Tako je i ove godine Varaždin ugostio mlade karatiste željne natjecanja, dokazivanja i ostvarivanja dobrih rezultata. U konkurenciji 270 natjecatelja iz 49 klubova koji su došli iz dvije zemlje BiH i Hrvatska ,nastupio je i CBS-a iz Pule sa tri natjecatelja.

U kategoriji učenika -34 kg Ivan Ereiz osvojio je 1.mjesto Mark Kmet je nastupio u dvije dobne skupine ml. kadeti i kadeti, te u obje konkurencije osvoji 3.mjesta u svojim kategorijama. Marka u drugu subotu čeka P.H. za kadete U Rijeci ,te mu je ovaj turnir poslužio za podizanje forme i samopouzdanja.

David Halilović je izgubio u ranoj fazi natjecanja ,iako se dobro borio, protivnik je ovaj put bio uspješniji, no David je bogatiji za iskustvo više.

I ostali natjecatelji odlično su odradili svoje borbe te stekli novo iskustvo koje će im sigurno pomoći u turnir