Autor: mi
Datum objave: 25.07.2016

Antonija Žeravica i Andrea Pacadi zlatne u taekwondou na Europskim sveučilišnim igrama

Antonija Žeravica i Andrea Pacadi osvojile su zlatne medalje na Europskim sveučilišnom igrama.

Taekwondo program održava se u Rijeci, a 19-godišnja Pacadi osvojila je prvo mjesto u kategoriji do 46 kilograma pobjedom nad Austrijankom Simone Franz sa sveučilišta u Innsbrucku.

Žeravica je osvojila turnir u kategoriji do 63 kilograma svlkadavši u finalu Španjolku Jone Albizu Magdaleno.

Tanja Rastović osvojila je srebro. U finalu kategorije do 57 kilograma izgubila je od 3. sa svjetske rang ljestvice, Šveđanke Nikite Glasnović.

Katarina Mihaljević osvojila je borncu u kategoriji do 67 kilograma.

U muškoj konkurenciji, Dominik Matleković osvojio je srebro u kategoriji do 68 kilograma. U finalu je poražen od Jacoba Barnetta sa sveučilišta u Leedsu.