Autor: mi
Datum objave: 21.02.2020

Arlovski protiv bivšeg PFL-ovog prvaka

Andrei Arlovski  (28-19, 17-10 UFC) poželjet će bivšem PFL-ovom prvaku dobrodošlicu u UFC.

41-godišnji Bjelorus 2. svibnja u Oklahoma Cityju će se boriti protiv Philipea Linsa (14-3).

34-godišnji Brazilac nije se borio od prosinca 2018. kada je nokautom protiv Josha Copelanda u finalu osvojio PFL-ov turnir i milijun dolara.

Arlovski je 1-5 u zadnjih 6 borbi s tim da mu je jedan poraz poništen nakon što je Walt Harris pao na doping testu. U periodu od lipnja 2018. do studenog 20189. kad ga je za 29 sekundi nokautirao Jairzinho Rozenstruik, aktivni 'Pitbull' uspio je samo u revanšu ponovno pobijediti Bena Rothwella.

Na priredbi u Oklahomi bivši prvak Chris Weidman nakon poraza nokautom od Dominicka Reyesa vraća se u srednju kategoriju borbom protiv Šveđanina Jacka Hermanssona.

Ed Herman (25-14, 12-11 UFC) se bori protiv Korejca Da Un Junga (13-2, 2-0 UFC), koji je prošle godine u Japanu pobijedio Sašu Millinkovića.