Komentari:
5,00

DAMIR TOVAROVIĆ POBJEDIO PREKIDOM U DRUGOJ RUNDI

Odličan start splitskog Pitbulla

Upravo su nam stigle izvanredne vijesti iz Dublina sa SP-a u full contactu, Damir Tovarović pobjedio je prvaka Južne Afrike Eddia Therona prekidom u drugoj rundi...

Hrvatski kickboksač Damir Tovarović danas je imao prvi nastup u Full contactu na Svjetskom kickboxing prvenstvu. Tovarović se borio s Eddiejem Theronom i pobjedio.

U meču osmine finala a u sutrašnjem dvoboju četvrt finala susrest će se sa aktualnim svjetskim prvakom, finskim predstavnikom Jukkom Saarinenom u borbi za medalju.

Damir se inače susreo s njim već dvaput, prvi put u finalu svjetskog kupa 2006. kada je naš borac slavio prekidom u drugoj rundi. Zadnji put susreli su se u borbi četvrt finala EP-a u Bugarskoj 2008. kada je na bodove slavio Finac.