Komentari:
0,00

KARATE KLUB SHOTOKAN

Rezultati i fotografije sa Županijskog kupa

U nedjelju  10.11. u Rovinju je održan Županijski kup u katama. K.K. Shotokan, Umag, je postigao sljedeće rezultate:

Mlađi učenici 7 god. Elmas Bulić je osvojio brončanu medalju , u istoj toj kategoriji je Ian Spelic osvojio srebrnu medalju. Damir  Barjamović je očekivano osvojio zlatnu medalju te tako obranio titulu najboljeg karatiste svoje kategorije u županiji kako u katama tako i u borbama. Damir je još nastupio na posudbi K.K. Finida u kata  timu, te su s lakoćom osvojili srebro. Ove godine na Županijskom kupu učestvovalo je oko 120 natjecatelja, no za sve te mlade karatiste nema odmora jer ih već sljedeću subotu očekuje i Eurocup koji će se održavati u Poreču  gdje se očekuje oko 600- tinjak natjecatelja iz 7 Europskih država.