Komentari:
3,25

KBK PITBULL NAJBOLJI U LOW KICKU

Najuspješniji na Croatia Openu

Natjecatelji Pitbulla ovaj vikend  proveli su u Osijeku gdje su se u subotu 17.12.2011., borili na Croatia Openu u low kicku, najvećem i najmasovnijem međunarodnom amterskom kickboxing natjecanju u Hrvatskoj.

Nastupilo je preko 600 natjecatelja iz Europskih zemalja a svi borci kluba su pokazali odličnu spremu te su postigli vrhunske rezultate za kraj 2011. godine za koju možemo kazati da je jedna od najuspješnijih u 18- godišnjoj povijesti kluba.

Pit Bull je proglašen za najuspješniji kulub cijelog natjecanja ukupno u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji, a njihovi borci osvojili su ukupno devet zlatnih medalja, tri srebra i tri bronce te su se samo trojica kući vratila bez odličja, osim što je klub osvojio pehar za najbolji na cijelom prvenstvu te osvojio i nagradu u borilačkoj opremi.

Aktualna Europska i svjetska juniorska prvakinja Matea Tabak koja je superiorno osvojila naslov prvakinje do 60 kg proglašena je za najbolju juniorku cijelog prvenstva te je i ona osim medalje i pehara osvojila i nagradu u vrijednosti od 250 Eura u borilačkoj opremi.

Osim Matee posebno treba pohvaliti i ostale osvajače juniorskih zlatnih medalja- braću Deskaj, Gogića, Kuraju, Hunića i Millericu a posebne pohvale idu na seniorske osvajače zlata (obojica imaju svega 19 godina)- teškaša, juniorskog svjetskog prvaka Tonija Čatipovića koji je dvije borbe pobijedio u razmaku od samo 15 minuta i istinskog ratnika, poluteškaša Ivana Balena koji je naprosto ostavio srce na ringu u sve tri spektakularne borbe koje je pobijedio.