Autor: mi
Datum objave: 15.12.2018

Kedveš, Žuljević i Jaman pobjednici Croatia Opena

U Sutinskim Vrelima u Zagrebu održan je Croatia Open - 1. Memorijal Davora Jovića.

Preko pet stotina boraca iz 88 klubova i šest zemalja natjecalo se u low kicku, full contactu, kick lightu, light contactu i point fightingu.

Izdvojit ćemo rezultate iz low kicka gdje je bila najjača konkurencija.

Europski prvaci s posljednjeg WAKO prvenstva u Bratislavi ispali su u polufinalu.

Pit Bullov Luka Žuljević pobijedio je u konkurenciji do 91 kilograma svladavši u polufinalu europskog prvaka koji nosi isto ime i prezime kao i on, Luku Žuljevića

iz Uni Renta, a potom u finalu Patrika Rapaića koji je u drugom polufinalu eliminirao još jednog aktualnog europskog prvaka Tonija Ćatipovića.

Davor Krstulović u finalu kategorije iznad 91 kilograma pobijedio je Petra Drežnjaka.

Uz Žuljevića i Krstulovića, Pit Bullovi borci slavili su i u kategorijama do 63.5 i 67 kilograma gdje su najbolji bili Roko Doždor i Muhamet Deskaj.

Petar Jaman iz Spartan Gyma u završnici kategorije do 86 kilograma slavio je protiv Marija Žednika.

Andrej Kedveš u finalu kategorije do 71 kilograma prekidom u prvoj rundi pobijedio je Matea Krsnika.