Komentari:
5,00

LABINJANI ODLIČNI U TOPUSKOM

Top Terme 2011

Otvoreni Kup u kickboxingu Top Terme 2011. održao se u Topuskom, Labinjani su osvojili  14 odličja  i 4 pehara

U Topuskom je održan otvoreni kickboxing kup u semi i lightcontactu  u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza i kickboxing kluba  „Škorpion“  iz Zagreba. Na natjecanju od istarskih klubova, nastupali su samo Labinjani koji su   osvojili  14 odličja  : 7 zlatnih, 3  srebrna i  4 brončana , te 4 pehara kao najušpjeniji pojedinci po uzrastnim kategorijama.

Najuspješniji  u labinskoj ekipi bio je Filip Grbić. Osim što je uzeo zlato u svojim kategorijama u konkurenciji dječaka i u konkurenciji nlađih kadeta proglašen je najboljim dječakom i najboljim mlađim kadetom  za što je nagrađen sa dva pehara.

Katarina Cukarić  je proglašena najboljom starijom kadetkinjom, dok je  Franka Fonović  proglašena  najboljom mlađom kadetkinjom za što su takođe nagrađene peharom.