Komentari:
0,00

MAŠA MARTINOVIĆ OSVOJILA ZLATO U RUSIJI

Osvojila još jedan turnir Karate1 Premier lige!

Jučer je u dalekom Tyumen (Rusija) završio treći turnir Karate1 Premier lige, Maša Martinović zlatna...

Treći turnir, a u kategoriji + 68kg ista pobjednica, Hrvatska reprezentativka Martinović  koja je ovogodišnjem naslovu iz Pariza i Laškog dodala i ovaj iz Tyumena  te jos više učvrstila vodeće mjesto na ranking listi Premire lige 2013 godine.

Martinović je u finalnoj borbi pobijedila domaću predstavnicu Zaytesevu prekidom borbe sa spektakularnih 8:0.

Još jedna dbora vijest je da je na svjetskoj ranking listi objavljenoj prije 3 dana Martinović  napredovala za jedno mjesto i sada zauzima 4 poziciju, a sa bodovima iz Rusije opasno će se približiti 3 poziciji.

Ono što je zanimljivo ovim rezultatom Martinović postaje najuspješnija natjecateljica Karate1 Premier lige jer joj je ovo 5 naslov zaredom, a na zadnjih 10 je osvojila odličje. Ovi rezultati i osvojen naslov državne prvakinje RH trebali bi joj napokon pružiti priliku na predstojećem EP u Budimpešti.