Autor: mi
Datum objave: 11.03.2017

Taekwondoašice Jastreba druge na U-21 Prvenstvu Hrvatske

U sportskoj dvorani Trešnjevka održano je Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore (U-21).

Nastupilo je 26 klubova i 85 natjecatelja u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza i TKD kluba Metalac.

TKD klub Jastreb na ovom natjecanju nastupio je samo sa ženskim predstavnicama ove godine koje su u pod paskom trenera Mateja Škreblina u ekipnom plasmanu osvojile 2. mjesto i okrunile se nazivom viceprvakinja Hrvatske iza prvoplasiranog splitskog Marjana i ispred trećeplasiranog bjelovarskog Foxa

Ana Taslak i Nives Kerner okrunile su se zlatnim medaljama i naslovima prvakinja Hrvatske dok je Paola Strašćek osvojila srebrnu kolajnu.

Istog dana na istom mjestu. održalo se i 2. izdanje Metalac opena na kojem je nastupilo 199 natjecatelja iz 26 klubova. Jastrebovi natjecatelji na ovom turniru nastupili su sa najmlađim natjecateljima gdje su u selekciji limači/limačice osvojili 2. mjesto iza prvoplasiranog Susedgrad Sokola,  a ispred trećeplasiranog kluba domaćina TKD Metalac.
Zlatne medalje osvojili su Jan Lakatoš, Andrija Vrbanac i Roko Gulin, srebrne Vito Knežević i Viktor Ranogajec, a brončanu Karlo Kušnjačić, svi u pratnji trenera Ivana Brekala.