Komentari:
0,00

TIGAR UVJERLJIVO NAJBOLJI

11 zlata na Kupu Jadrana

Osvojeno 11  zlata, Lara Despot najbolja mlađa kadetkinja, Petra Lončar najbolja starija kadetkinja, a Davor Šiljac najbolji junior na natjecanju

U Crikvenici se 15.10. 2011 održao  međunarodni turnir „ 5. Kup Jadrana „ na kojem je nastupilo oko 180 natjecatelja iz 24 kluba iz Hrvatske i Slovenije.

Karlovački Tigar ubjedljivo je zauzeo 1. Mjesto u poretku klubova sa 49 bodova, dok su iza njega kao drugi bili Draga sa 35 bodova, Kvarner sa 19 bodova i Lav iz Pule sa 18 bodova. Tigar iz Slunja zauzeo je 5. Mjesto.

Za karlovački Tigar zlatne medalje osvojili su u disciplini semi contact u uzrastu mlađih kadeta -47 kg Antonio Šiljac i Lara Desoot +47 kg, zatim stariji kadeti Robert Basara -69 kg i Petra Lončar -46 kg, te juniori Adam Blauhorn -63, Davor Šiljac – 74 i senior Josip Cicvara -69 kg. Također zlatne medalje su u light contactu osvojili stariji kadeti Petra Lončar -46 i Robert Basara -69 te juniori Adam Blauhorn -69 i Davor Šiljac -74 kg.

Srebrne medalje su osvojili mlađi kadeti Damir Davidovski -32, Andreas Hlad -37 i Valentino Žunac – 42, stariji kadet Antonio Požar -69 i junior marino Štefanac -84 kg.

Brončane medalje osvojili su  mlađi kadeti Leopold Katalinić -42, stariji kadeti  Denis Šiljac -52, Edi Novačić -52, Petra Miskić -55, i Sanja Stiščak +65.

Ukupno su Tigrovi osvojili 11 zlatnih, 5 srebrnih i 5 brončanih medalja i veliki pobjednički pehar za najbolji klub, što je izvanredan uspjeh.

Sada slijede pripreme za Croatia Open, koji se održava u 12.  mjesecu kao najveći i najvažniji međunarodni turnir u Hrvatskoj, za kojeg se pretpostavlja da će okupiti više od 1.000 natjecatelja iz 15-ak država.