Komentari:
5,00

TKD DUBRAVA NASTUPIO NA M2

Odlični rezultati

U organizaciji Taekwondo kluba Rugvica,  04.-05.02.2012. održano je 10 izdanje međunarodnog taekwondo natjecanje M2, u Vrbovcu.

Ovaj je turnir prvi u nizu od tri izborna turnira za Svjetsko juniorsko prvenstvu u Egiptu, u travnju ove godine.

Na tim natjecanjima kandidati će za osvojeno 1 mjesto dobiti 8, za 2 mjesto 4 te za 3 mjesto 2 boda.

U nedjelju su polučeni i prvi bodovi za sportaše iz Taekwondo kluba Dubrava:

Ena Ćorić , Iva Radoš i Ivan Gavran 8 bodova s osvojenim zlatnim medaljama,

Karla Krsnik  4 boda za osvjeno 2 mjesto, a po 2 boda osvojili su Antonio Divković, Paula Krsnik , Sara Obradovac  te Ivona Skorup do 68 kg.

U  konkurenciji starijih kadeta Lara Pollak i Filip Divković osvojili su zlatne medalje dok su srebrne osvojili Doris Pole i Tibor Sudec.

U seniorskoj teškoj kategoriji Mia Radoš osvojila je zlatnu,

Josipa Cetinić srebrnu a Rea Budić brončanu medalju.

U sveukupnoj konkurenciji od 64 ekipe, taekwondo klub Dubrava klub zauzeo je 2. mjesto!