Komentari:
0,00

TKD DUBRAVA SVEUKUPNI POBJEDNIK SENIORSKOG PH

Martina Zubčić zlatna

Seniorsko prvenstvo Hrvake održano je 14.04.2012. u podsusedskoj dvorani Sutinska Vrela u orgaizaciji TK Susedgrad Sokol.

Na četiri borilišta vodile su se žestoke bitke za svaki bod jer od prošle sezone pravo nastupa u seniorskoj konkurenciji imaju sportaši već s navršenih 15 godina.

Od početka natjecanja novopečeni seniori pokazali su da su na ovo natjecanje došli s ozbiljnim namjerama i zadali su posla i najiskusnijim borcima.

Taekwondo klub Dubrava nastupio je s 15 sportaša i sportašica.

Martina Zubčić je s 3 vrlo suverene pobjede osvojila zlato.

Kako je Martina upravo u finalu Hrvatske 2011. povrijedila koljeno, ova je medalja posebnog sjaja za nju.

Mia Radoš je s dvije pobjede u teškoj kategoriji osigurala zlatnu medalju, pobjedivši u finalu stariju i iskusniju protivicu.

U muškoj kateoriji do 63 kilograma, Tomislav Karaula je s 4 pobjede je potvrdio proščogodišnju titulu državnog prvaka.

Brončanim medaljama okitili su se Marija Štetić, Rea Budić i Bruno Rezo.

Seniorke su u ekipnom poretku zauzele prvo a seniori 5 mjesto da bi u ukupnom zbroju taekwondo klub Dubrava zauzeo prvo mjesto!!!