Redovna sjednica Skupštine Hrvatskog taekwondo saveza održala se u subotu 26. studenog 2011. u Zagrebu (hotel Four Points by Sheraton Panorama).
Na sjednici je prisustvovalo 76 od 128 punopravnih članica.
Predsjednik HTS-a Franjo Prot i glavni tajnik Mihaela Štrok podnijeli su izvješća o radu Saveza (programsko izvješće za 2011. i financijsko izvješće za 2010.)
Članice HTS-a su jednoglasno osim podnesenih izvješća prihvatili i nove članice u punopravno članstvo Saveza.
Taekwondo klubovi Contra, Gračac, Jakovlje, Juraj Dalmatinac, Kwon, Medvedgrad, Motiv+, Salona, Sutla Šenkovec, Tigar, Viškovo, Varaždin i Velika Gorica nove su punopravne članice sa svim pravima i obavezama propisanim Statutom i Pravilnicima Hrvatskog taekwondo saveza.
Nakon održanih svih službenih aktivnosti naših nacionalnih vrsta na sjednici Skupštine objavljena je lista zaslužnih sportaša i trenera Hrvatske za 2011.
SENIORKE
1.ANA ZANINOVIĆ - Svjetsko seniorsko prvenstvo – 1. mjesto – 53 kg (Marjan, Split) - Svjetski kvalifikacijski turnir za OI – 3. mjesto – 57 kg
2. MARINA SUMIĆ – Svjetsko seniorsko prvenstvo - 2. mjesto – 62 kg (Metalac, Zagreb)
3.LUCIJA ZANINOVIĆ – Svjetski kvalifikacijski turnir za OI – 2. mjesto – 49 kg (Marjan, Split)
SENIORI
1.IVAN MIKULIĆ – Europsko para prvenstvo – 1. mjesto – 80 kg (ST Kwan, Split)
JUNIORKE
1.LUCIJA MLAĐENOVIĆ – Europsko prvenstvo – 2. mjesto – 44 kg (Metalac, Zagreb)
2.TANJA RASTOVIĆ – Europsko prvenstvo – 2. mjesto – 52 kg (Marjan, Split)
3.ANA PAVLOVIĆ – Europsko prvenstvo – 3. mjesto – 49 kg (Metalac, Zagreb)
JUNIORI
1.LOVRE BREČIĆ – Europsko prvenstvo – 1. mjesto – 48 kg (Marjan, Split)
2.JOSIP TENJER – Europsko prvenstvo – 3. mjesto – 45 kg (Pantera, Zagreb)
KADETKINJE
1.ANAMARIJA PETROVIĆ – Europsko prvenstvo – 2. mjesto – 41 kg (Pantera, Zagreb)
2.TADEA BERŠINIĆ – Europsko prvenstvo – 2. mjesto – 51 kg (Karlovac, Karlovac)
3.MELANI ADAMIĆ GOLIĆ – Europsko prvenstvo – 2. mjesto +59 kg (Zaprešić, Zaprešić)
4.IVANA BABIĆ – Europsko prvenstvo – 3. mjesto – 44 kg (Marjan, Split)
KADETI
1.IVAN LUKA ŠARČEVIĆ – Europsko prvenstvo – 2. mjesto – 57 kg (Marjan, Split)
TRENERI
1. TONI TOMAS (Marjan, Split)
2. MARKO NOVAK (Metalac, Zagreb)
3. IVICA ŠKORIĆ (ST Kwan, Split)
4. ERNA BJAŽIĆ (Pantera, Zagreb)
5. IVICA KLAIĆ (Metalac, Zagreb)
6. ALFONS ČUREPIĆ (Marjan, Split)
7. VELJKO LAURA (Marjan, Split)
8. ZDRAVKO PIČIKIN (Zaprešić, Zaprešić)
9. PETAR LUKEŽIĆ (Karlovac, Karlovac)