Komentari:
0,00

TONY BRALA SREBRNI I IVAN ZIRDUM BRONČANI

Republic Cup u Istanbulu

Navedeni turnir održan je od 18.-20.10. u Istanbulu (Turska) na kojem je nastupilo šest hrvatskih reprezentativaca...

Reprezentativci koji su nastupili u Turskoj su Tony Brala, Tin Pušić, Vedran Luketin, Filip Šašić, Ivan Zirdum i Stjepan Vidović.

Sudac:Alen Belušić

Treneri: Tomislav Vukelić i Miroslav Mihalec

Gledajući na prošlogodišnju konkurenciju turnir je bio puno slabiji gdje su u GR načinu hrvanja nastupili samo domaći hrvači Turske. Ipak na kraju treba biti zadovoljan rezultatima gdje su pojednci imali nekoliko borbi sa turskim predstavnicima i tako stekli novo međunarodno iskustvo te osvojili 2 odličja. Čestitamo osvajačima medalja.

Tony Brala nastupio je u kategoriji do 50kg i osvojio srebrnu medalju u konkurenciji 6 hrvača.

1. Borbu pobjedio je turskog predstavnika Huday Murata 4:0, 1:4, 2:1

2. Borbu izgubio je od turskog predstavnika Batuhan Bozkurta 0:2, 1:1

Tin Pušić nastupio je u kategoriji do 55 kg i ostao bez plasmana sa jednim porazom u konkurenciji 10 hrvača.

1. Borbu izgubio je od turskog predstavnika Gebecik Ayhana 0:1, 1:2

Vedran Luketin nastupio je u kategoriji do 66kg i ostao bez plasmana sa jednim porazom u konkurenciji 19 hrvača.

1. Borbu izgubio je od turskog predstavnika Celik Erdeka 2:0, 3:4, 0:6

Filip Šačić nastupio je u kategoriji do 66kg i osvojio 5 mjesto u konkurenciji 19 hrvača.

1. Borbu pobjedio je turskog predstavnika Yildirim Basria 0:2, 2:0, 1:0

2. Borbu izgubio je od turskog predstavnika Hulusi Kaplana 1:1, 0:2

3. Borbu pobjedio je turskog predstavnika Rasit Dalkirana 2:0, 1:1

4. Borbu izgubio je od turskog predstavnika Volkan Cakina 0:1, 0:1

Ivan Zirdum nastupio je u kategoriji do 74kg i osvojio brončanu medalju u konkurenciji 11 hrvača.

1. Borbu pobjedio je turskog predstavnika Yancizar Emrecana 5:0, 1:0

2. Borbu izgubio je od turskog predstavnika Ismaila Ergana 0:5, 0:1

3. Borbu pobjedio je turskog predstavnika Basbalcik Ebubekira 4:0-tuširao

Stjepan Vidović nastupio je u kategoriji do 96kg i ostao bez plasmana u konkurenciji 8 hrvača.