Autor: mi
Datum objave: 10.11.2017

(VIDEO) Helena Jurišić u finalu, Bojan Mišković srebrni na WAKO svjetskom prvenstvu

Helena Jurišić ušla je u finale low kicka na WAKO svjetskom prventvu u Budimpešti.

U polufinalu kategorije do 70 kilograma pobijedila je Srpkinju Tamaru Bašić i za naslov svjetske prvakinje bori se s Ruskinjom Natalijom Iurchenko.

Bojan Mišković osvojio je srebrnu medalju u full contactu. U finalu kategorije do 86 kilograma poražen je jednoglasnom odlukom sudaca od Rusa Vladimira Revutskog.

Gaj Ćosić eliminiran je u polufinalu discipline K-1 (-81 kg) od iskusnog Ukrajinca Iuriija Zubchuka, a Mario Žednik na korak do finala u kategoriji do 86 kilograma zaustavljen je od Brazilca Alberta Fabija Cordovila.

Toni Ćatipović izgubio je u polufinalu K-1 turnira u kategoriji do 91 kilograma od Ukrajinca Romana Shcherbatiuka koji se u finalu sastaje s Ahmedom Krnjićem iz BIH.

Fatmir Deskaj poražen je u polufinalu low kicka u kategoriji do 91 kilograma od Bahrudina Mahmića (0:3). Mahmić je postao svjetski prvak u ovoj disciplini pobijedivši u finalu Srbina Bojana Džepinu jednoglasnom odlukom sudaca.

Borba Jurišić-Bašić počinje na 1:13:00.