Autor: mi
Datum objave: 14.01.2017

(VIDEO) Još jedna poklon-pobjeda za Yi Longa, poraz Kehla u finalu turnira

Za razliku od vrhunskih kineskih promocija Kunlun Fight i Glory of Heroes, Wu Lin Feng nema visoke sportske standarde.

Još jednom se pokazalo da kada se borac bori protiv njihove glavne zvijezde, Šaolin kung fu majstora Yi Longa dolazi izgubiti. Nakon što mu je poklonjena pobjeda protiv Buakawa, Kinez je trebao izgubiti i meč protiv 37-godišnjeg Surinamca Marca Piquea, ali eto, još jednom suci su stali na njegovu stranu.

Na priredbi u Zhengzhou su održani i turnir osmorice u kategoriji do 63 i turnir četvorice u kategoriji do 70 kilograma.

Rus Shamil Gasanbekov u finalu turnira do 70 kilograma svladao je bivšeg pobjednika K-1 MAX-a Enrika Kehla, dok je turnir do 63 kilograma osvojio Rumunj Adrian Maxim prekidom u prvoj rundi protiv Kineza Fuxianga.

K-1 prvak u kategoriji do 65 kilograma Kaew Fairtex svladao je domaćeg borca Wanga Pengfeija, dok je Saiyok Pumpanmuang izgubio od Suna Wiqianga.

Fang Bian koji se proslavio nokautom protiv Simona Marcusa 2015. protiv Berata Aliua stigao je do nevjerojatne 53. uzastopne pobjede.