Autor: mi
Datum objave: 19.10.2018

(VIDEO) Lucija Bilobrk europska prvakinja, Helena Jurišić srebrna

Nakon naslova svjetske prvakinje u kick boksu prošle godine, te prvakinje Europe u Muaythaiju ove godine, Lucija Bilobrk postala je i europska prvakinja u kick boksu.

Članica Pit Bulla u Bratislavi je u finalu kategorije iznad 70 kilograma u disciplini K-1 pobijedila Turkinju Rabiju Akdeniz

Borba počinje na 3:14:50

Svjetska prvakinja u kick i tajlandskom boksu Helena Jurišić poražena je u finalu low kicka u kategoriji do 70 kilograma odlukom sudaca od domaće predstavnice Alexandre Filipove.

Borba je peta po redu na donjem videu.

Svjetski prvak Matej Lebo u finalu kick lighta do 84 kilograma izgubio je diskvalifikacijom od Stefana Stanića iz Slovenije.

Borba je četvrta po redu.

Marija Bodač osvojila je srebrnu medalju u low kicku. U finalu kategorije do 65 kilograma poražena je od Slovakinje Veronike Cmarove.

Borba je treća po redu.

Nives Radić osvojila je srebro u disciplini K-1 u kategoriji do 70 kilograma.

Luka Žuljević borit će se u finalu low kicka u kategoriji do 91 kilograma protiv Srbina Bojana Džepine. U polufinalu je bio bolji od Cemila Yildirima iz Turske.