Autor: mi
Datum objave: 30.04.2016

(VIDEO) PH, low kick: Četiri zlata za Pit Bull, petorica obranila naslove

U Poreču je održano seniorsko Prvenstvo Hrvatske u low kicku.

Borci splitskog Pit Bulla osvojili su četiri naslova, a njihov član Luka Tomić obranio je naslov prvaka u kategoriji do 71 kilograma

Muhamet Deskaj postao je prvak Hrvatske u kategoriji do 63.5 kilograma. Nakon pobjede nad Antom Opačkom u polufinalu, u završnici se trebao naći s Andrejom Kedvešom, ali ja Đakovčanin u polufinalu zadobio ozljedu koljena i nije se mogao boriti.

Naslove prvaka Hrvatske osvojili su i Pit Bullovi članovi Toni Ćatipović, te Damir Plantić koji je nastupio za splitski klub. Čatipović je u finalu kategorije do 91 kilograma s 3:0 pobijedio Ivana Stanića iz OFC-a. Plantić je u finalu svladao Ivana Bilića.

Plantić vs. Bilić

Tomić je obranio naslov u kategoriji do 71 kilograma pobjedom protiv Adama Blauhorna. Luka Šimić bio je bolji od Ivana Čuklina i nastavio dominaciju kategorijom do 86 kilograma.

Ante Verunica postao je prvak Hrvatske u kategoriji iznad 91 kilograma pobijedivši na bodove Josipa Pericu. Član Kinga David Matošević obranio je naslov u kategoriji do 75 kilograma.

Ivan Zidar iz osječkog Sv. Duha koji je prvotno bio prijavljen u kategoriji do 63.5 na kraju je nastupio do 67 kilograma i borio se u finalu u kojem ga je porazio Dino Taći iz Amena koji je još jednom postao prvak države. Vilson Demaj bio je najbolji u kategoriji do 57 kg.

Zidar vs. Taći

Peti borac koji je obranio naslov prvaka Hrvatske je Mirsad Denjalić iz Leon Gyma.

Helena Jurišić, Tena Lončarić, Ivona Lučić i Ana Filipović osvojile su naslove u ženskoj konkurenciji.

Jurišić vs. Radić

Osim seniora u low kicku, natjecali su se i juniori u point fightingu, te stariji kadeti u light contactu. Potpune rezultate možete pogledati na: